Hoppa till sidans innehåll

Deltagarlista Sprinter-SM

14 DEC 2009 12:18
Totalt 57 aktiva är anmälda till Sprinter-SM i Göteborg kommande helg.

  • Skapad: 14 DEC 2009 12:18

Om något saknas i nedanstående uppställning ber vi er omgående kontakta Kenth Borgström

 

Herrar

Klubb

Stefan Hassel

IK Wega

Daniel Friberg

Motala AIF

Martin Friberg

Motala AIF

Anton Ekman

IF Thor

Jan Bengtsson

IF Thor

Oskar Gudmundsson

IF Thor

Erik Bucht

IF Thor

Erik Wetterdal

IF Thor

Sebastian Andersson

IFK Sala

Joel Wisting

Hagaströms SK

Patric Wallström-Jonsson

Hagaströms SK

Per Wallgren

Hagaströms SK

Daniel Vestman

Hagaströms SK

Per Moberg

Hagaströms SK

Fredrik Forsell

IFK Göteborg

Anders Olsson

SK Winner

Joel Olsén

SK Winner

Lars-Erik Larsson

SK Winner

Markus Hjalmarsson

SK Winner

Ola Röjler

SK Winner

Johan Röjler

SK Winner

Magnus Axelsson

SK Winner

Adam Axelsson

SK Winner

Viktor Törnqvist

IK Wega

Joel Eriksson

IFK Göteborg

Martin Svanborg

Sollentuna SS

Erik Gustafsson

Sollentuna SS

Rickard Styrén

IK Wega

David Andersson

SK Trollhättan

Emil Ström

SK Trollhättan

Hampus Larsson

SK Trollhättan

Nils van der Poel

SK Trollhättan

Frans Bergentall

IK Wega

Henrik Bergström

IK Wega

Fredrik Karlsson

Uddevalla IS

Damer

Klubb

Johanna Gudmundsson

IF Thor

Amanda Törnqvist

IK Wega

Louise Wisting

Hagaströms SK

Amanda Hallberg

Hagaströms SK

Tove Eriksson

Hagaströms SK

Matilda Pehrsson

Hagaströms SK

Malin Wickström

Hagaströms SK

Caroline Karlsson

Hagaströms SK

Cornelia Karlsson

Hagaströms SK

Josefin Lindström

Hagaströms SK

Johanna Östlund

Hagaströms SK

Anna Hånell

Hagaströms SK

Marita Johansson

Karlstads SK

Linnea Sjöblom

SK Winner

Paulina Wallin

IFK Göteborg

Claudia Wallin

IFK Göteborg

Hanna van der Poel

SK Trollhättan

Ellinor Frendin

SK Trollhättan

Josefin Wallin

IFK Sala

Tilda Carlsson

IK Wega

Elin Fryckberg

IK Wega

Lovisa Blom

IFK Kristinehamn


Lagtempo herrar

SK Winner 1

SK Winner 2

Sollentuna SS

Hagaströms SK

IF Thor